Oferta


Realizujemy szeroki zakres prac stolarskich, wykończeniowych, czy konserwacyjnych - odnawiamy, rekonstruujemy stare elementy drewniane. W zasadzie każde zlecenie należy traktować indywidualnie. Nietypowe rozmiary, wielość wzorów, skomplikowanie materiałów często niepozwalają na standardyzację, dlatego w razie jakichkolwiek pytań, wycen, planów prosimy o kontakt mailowy, lub telefoniczny 

 

Pośród naszej oferty wyszczególnić można:

 

Drzwi:
Wewnętrzne i zewnętrzne, nietypowego typu, kształtu, czy rozmiaru. Jesteśmy w stanie wykonać każdy wzór, jak i odtworzyć taki, co niekiedy bywa konieczne przy pracach kościelnych, pałacowych itp.Chętnie pomożemy i doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania, wzoru czy technologii.

 

Schody:
Produkujemy głównie schody dębowe, lecz także bukowe, sosnowe oraz jesionowe. Na zamówienie jednak, jesteśmy w stanie wykonać schody z dowolnego gatunku drewna. Montujemy stopnie drewniane na wylanej konstrukcji betonowej, jak i na własnej - drewnianej.

 

Altany:
Inne konstrukcje ogrodowe - dział zajmujący się altanami, meblami ogrodowymi i konstrukcjami przestrzennymi pozwoli zamienić Państwa ogród w magiczny świat, pozwalający przyjemnie spędzić czas na świerzym powietrzu. Cieszy nas opracowywanie indywidualnych projektów rozwiązań przestrzennych zbliżających człowieka i naturę.

 

Renowacja:
Od wielu lat zajmujemy się renowacją mebli i stolarki użytkowej. We współpracy z wyspecjonalizowanymi firmami konserwatorskimi pomagaliśmy dokonać renowacji elementów wielu obiektów sakralnych, publicznych, jak i wynikających ze zleceń indywidualnych.Śmiemy twierdzić, że dzięki naszej pracy wiele wartościowych przedmiotów stolarskiego kunsztu uniknęło zniszczenia.

 

Wyroby seryjne:
Wykonujemy produkty seryjne takie jak podłogi, parkiety, podbitki oraz wiele innych, tak we własnym zakresie jak i na zamówienie. Podejmujemy w tym zakresie z firmami oraz osbami prywatnymi.

 

Usługi stolarskie:
Nasza kadra poza produkcją, jest w stanie wykonać dla Państwa wszelkiego rodzaju usługi stolarskie. Każda taka usługa jest omawiana oraz wyceniana indywidualnie.

 

Sprzedaż drewna:
Handlujemy tarcicą iglastą i liściastą. Na składzie jednak posiadamy głównie dębinę, buczynę, sosnę, oraz świerk. Jesteśmy w stanie zamówić większość gatunków drewna w przeróżnych rozmiarach.

 

NASZE PRODUKTY


Informacje o produkcie:

 

Deska do krojenia z drewna bukowego:

 

Wymiary produktu:

Szerokość: 30cm

Głębokość: 30cm

Wysokość: 2,1cm

 

 

Produkt na zamówienie: +48 603 881 208

Deska do krojenia 30cm

Kategoria:

Informacje o produkcie:

 

Deska do krojenia z drewna bukowego.

Wymiary produktu:

Szerokość: 38cm

Głębokość: 41cm

Wysokość: 2,1cm

 

Produkt na zamówienie: +48 603 881 208

Deska do krojenia 38cm

Kategoria:

Masz pytania?

Chcesz wiedzieć więcej na temat produktu który znajduje się w naszej ofercie? Wypełnij poniższy formularz a my do Ciebie odzwonimy lub odpiszemy!

PRASTO - Jakub Płaczek

ul. Krzywa 9A,
32-065 Krzeszowice (koło Krakowa)

 

NIP: 677-221-51-46
REGON: 122484934

 

tel.: 12 282 14 44
kom.: +48 603 881 208

 

mail: biuro@prasto.pl

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje

 

Chcesz być na bierząco. Zapisz się!

media społecznosciowe

 

Facebook Prasto Google+ Prasto

© 2015 Prasto.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron www iPolska.com.pl